Гаманець Webmoney

Гаманець Webmoney

WebMoney — мультивалютна платіжна система, дуже поширена в країнах СНД. Для кожної реальної грошової одиниці, підтримуваної в системі передбачений окремий рахунок, номінований у віртуальній валюті. Користувач у будь-який момент зможе відкрити один або кілька гаманців, прив’язаний до тієї чи іншої валюти, здійснювати швидкий обмін однієї валюти на іншу, виводити гроші на свій банківський рахунок або платіжну картку.

Система Вебмані була створена в 1998 році і її символом став мураха, що підморгує.
Це була перша платіжна система, з якою я познайомився. Свій перший електронний гаманець Webmoney я створив кілька років тому, правда в той час він мені був особливо і не потрібен. Зате тепер я користуюся ним регулярно.
Система працює з різними валютами, але самими популярними є рублевий(WMR), доларовий(WMZ) та гривневий(WMU) гаманці.
Управляти своїми гаманцями ви можете за допомогою:
WM Keeper Classic – спеціальний додаток, який вимагає установки на комп’ютер
WM Keeper Mini – не вимагає установки, досить ввести логін і пароль і ви потрапите в особистий кабінет, де і зможете здійснювати різні операції. У нього дуже зрозумілий і зручний інтерфейс.
WM Keeper Light-не вимагає установки програми
WM Keeper Mobile-додаток для мобільних пристроїв
Я користуюся першими двома Киперами.i
В Webmoney існує система атестатів:

  • атестат псевдоніма
  • формальний атестат
  • початковий
  • персональний
  • атестат продавця і т. д.

Чим вище атестат, тим більше у вас можливостей, а також ступінь безпеки. Все залежить від того, з якою метою ви створюєте електронний гаманець. Якщо Ви плануєте займатися інфобізнесом, то Вам знадобиться атестат не нижче персонального.
В Webmoney існує кілька способів підтвердження транзакцій:

за допомогою каптчі – найпростіший, але найменш безпечний
за допомогою смс: при реєстрації зазвичай автоматично включається даний спосіб.
за допомогою сервісу E-NUM.
До речі, з допомогою e-num можна також оплачувати рахунки. Це зручно тим, що не вимагає установки Keeper Classic на комп’ютер. Тобто оплатити необхідні вам товари або послуги ви можете з будь-якого комп’ютера.
Загалом, Webmoney – надійна і зручна система, хоча розібратися у всіх тонкощах, можливо, вийде не відразу. Але в Росії та Україні це найпоширеніший гаманець, тому він Вам буде необхідний, якщо Ви плануєте заробляти в Інтернеті. Якби ще сервіс не стягував комісій при транзакціях, було б зовсім чудово.

Зачекайте: сек.Comments are closed.