Гаманець Perfect Money

Гаманець Perfect Money

Perfect Money — дана платіжна система була створена в 2007 році. Дуже часто вона використовується різними фінансовими пірамідами та інвестиційними проектами, так що вона може Вам стати в нагоді.
Система працює з євро, доларом та еквівалентом золота.
Для посилення безпеки кожен раз при авторизації Вам на пошту надсилається лист з ПІНкодом, який треба ввести, щоб потрапити в особистий кабінет. Можна також підключити smsавторизацію.

Реєстрація гаманця в платіжній системі Perfect Money не обтяжена заповненням великих анкет, необхідністю надання документів, складним процесом верифікації наданої клієнтом інформації про себе і так далі. На сайті платіжки заповнюється невелика електронна форма. Клієнт вносить мінімум відомостей про свою персону, що дозволяє йому практично повністю зберегти свою анонімність, що додатково гарантує безпеку коштів, які він планує довірити системі електронних платежів Perfect Money.

Доступ до системи надається після введення пароля через графічну клавіатуру, виведену системою на інтерфейс. Дана технологія дозволяє знизити ймовірність крадіжки пароля облікового запису клієнта за допомогою шкідливого софту, наприклад програми клавіатурного шпигуна. По завершенню реєстрації учасник системи Perfect Money отримує від платіжки електронний гаманець, персональний логін в системі (шестизначне число), фільтр (ID-номер) для подальшого аналізу стану віртуального гаманця, фінансових операцій по ньому.

Система онлайн-платежів Perfect Money дає можливість учасникам платіжки одночасно користуватися трьома електронними рахунку, а саме в євро, доларах і золоті. Користувачі додатково мають право крім перелічених основних рахунків створювати додаткові рахунки. Учасники гаманця Perfect Money можуть проводити конвертацію грошових коштів між рахунками, прямо всередині електронного гаманця. Обмін проходить автоматично, за поточним курсом системи електронних грошей.

Управління особистими фінансами за допомогою платіжки проходить легко і просто, адже номер електронного гаманця учасника платіжки є гіперпосиланням, натиснувши яке, можна переглянути історію транзакції по кожному окремому рахунку. Процес платежів, інших фінансових операцій по каналах платіжки проходить в прозорому режимі, що дає можливість клієнту відслідковувати свою фінансову історію. Система безпеки гаманця Perfect Money гарантує, що дані відомості не потраплять до рук сторонніх осіб. Інформація надійно захищена від несанкціонованого доступу та злому.

Даний гаманець я використовую в тому випадку, коли інші способи оплати недоступні.

Зачекайте: сек.Comments are closed.