Електронні платіжні системи

Електронні платіжні системи

Електронні платіжні системи, ви запитаєте, що це? Навіщо вони потрібні? Так ось, платіжні системи були створені в першу чергу для отримання і відправки особистих коштів в мережі інтернет. На сьогоднішній день в інтернеті працює велика кількість людей, які отримують гроші в основному на електронні гаманці. Популярних електронних гаманців у світі всього 9. Кожна по своєму хороша. Якщо ви зібралися працювати в інтернеті, тоді Вам обов’язково потрібно зареєструвати електронний гаманець. Давайте розглянемо основні системи електронних грошей.

Payeer

Payeer електронна платіжна система. Всесвітня (Глобальна) мульти-платіжна система. 200+ країн світу. Ви зможете за допомогою цієї системи оплачувати послуги, приймати і переводити гроші по всьому світу використовуючи безкоштовний (0%) Payeer переказ, який можна відправити будь-кому. Детальніше читайте тут.

WebMoney Transfer

WebMoney Transfer — електронна платіжна система миттєвих інтернет-розрахунків, створена в 1998 році. Номер гаманця складається з букви, що вказує на його тип (U, R, Z і т.д.) і 12 цифр; кожен номер гаманця в системі є унікальним. З відправника стягується комісія в розмірі 0,8% від суми переказу. Детальніше читайте тут.

Perfect Money

Perfect Money надає унікальні можливості як для бізнесу, так і для особистих рахунків. Використовуючи електронну платіжну систему Perfect Money Ви можете:

  • Перераховувати кошти між користувачами;
  • Отримувати платежі в різних бізнес проектах в Інтернеті;
  • Створювати регулярні платежі в Інтернеті;
  • Дбайливо зберігати грошові кошти на електронному рахунку і отримувати щомісячні процентні виплати з місячного залишку на рахунку;
  • Проводити оплату за товари і послуги в Інтернет магазинах;
  • Придбати Bitcoin, Золото, USD та EUR валюти онлайн

Детальніше читайте тут.

Bitcoin

Біткоїни можуть використовуватися для обміну на товари або послуги у продавців, які згодні їх приймати. Одна з головних особливостей електронної платіжної системи — повна децентралізація: немає центрального адміністратора або будь-якого його аналога. В системі «біткоїнів» не передбачено обов’язкової комісії. Детальніше читайте тут.

Зачекайте: сек.Comments are closed.