Як вивести Payeer на картку Приват банку

Як вивести Payeer на картку Приват банку

Порівняно недавно до безлічі грошових електронних систем додалася система Payeer. Ця система швидко набирає обертів розвитку, в першу чергу через свою простоту і надійність. Розібратися, як зареєструватися і користуватися Payeer досить просто.


Так само легко і вивести Payeer на картки банків. Причому кількість банків безліч. Найзручніший вивід грошей на Приват24.
У цій статті ми розповімо як перевести в готівку, зароблені вами Payeer гроші на приват24 протягом декількох хвилин.
В системі Payeer кілька валют. Виводити можна як долари, так і рублі.
Отже, заходите і реєструйтеся на сайті e-money. Це один з найкращих обмінників які дозволяють вивести Payeer на картку банку за найвигіднішим курсом. На цьому ресурсі Ви зможете вивести webmoney, Payeer і безліч інших валют. Постійні клієнти отримують бонуси за свою фінансову активність і за користуванням ресурсом. Так що крім можливості отримати хороший курс обміну можна так само на ресурсі непогано заробити.

Тепер безпосередньо про саму процедуру виведення

На головній сторінці ви побачите поле для введення даних для обміну.

  1. Вибирайте Payeer рублі, або Payeer долари.
  2. В іншому Приват 24.
  3. Далі заповнюємо свої дані (поштова скринька від вашого Payeer гаманця, та номер картки, куди будете переводити свої гроші).
  4. Після чого тиснете на «Перейти до оплати» і переходимо в свій акаунт Payeer для оплати.

Через декілька хвилин гроші уже на карточці, обмін автоматичний та швидкий.

Як бачите вивести Payeer, так само як і користуватися цією новою але досить популярною системою (особливо у тих хто заробляє в інтернеті) дуже просто.
Особливо ця система корисна тим, хто тільки починає свій шлях заробітків в мережі і освоює найпростіші способи заробітку на кліках. В системі webmoney для виведення грошей потрібно отримати атестат (ця процедура не з простих) тому найчастіше новачків це лякає, і вони йдуть з інтернет заробітків.
Тому новачкам рекомендую користуватися цією простою і не вимогливою системою.

Зачекайте: сек.