Як не потрапити в пастку скамерів

Як не потрапити в пастку скамерів

Для початку пояснимо, хто такий Скамер. Слово походить від англійського scam — шахрайство. Отже, Скамер — це шахрай. Дане визначення дуже часто застосовується до нечесних адмінів будь-яких інтернет проектів для заробітку, які привласнюють собі гроші користувачів, а кажучи простіше — не платять за виконану роботу. Детальніше про те, що таке скам, можете прочитати в цій статті. А тут ми розглянемо це явище на прикладі зарубіжних PTC буксів.

На зарубіжних PTC-сайтах, які пропонують заробити на кліках, можна було б працювати і вкладати в них гроші, якби була гарантія, що букс буде існувати і платити хоча б якийсь тривалий час. На жаль, більшість з них не є такими. Розглянемо шахрайську схему роботи таких буксів.

При відкритті нового букса, адмін, для залучення користувачів, встановлює низьку мінімальну виплату або вказує, що мінімалки немає зовсім, але це дуже рідко. Інвестицій теж не вимагає. Повідомляється, що буде акційна ціна на апгрейд аккаунта. Користувачам, які зареєструються першими, пропонується навіть преміум аккаунт на місяць безкоштовно. Словом, робиться все, для того, щоб заманити якомога більше користувачів — як простих виконавців, так і рекламодавців.

На всіх PTC-сайтах, для кожного типу аккаунта, вказується кількість доступних посилань в день і сума, яку можна при цьому заробити на кліках. Але якщо на буксі мало рекламодавців, то адмін від себе додає кілька посилань. Часто ці посилання найдорожчі. У міру залучення рекламодавців, адмін знижує вартість кліків за своїми посиланнями, а потім прибирає їх зовсім. При цьому, загальна сума, яку можна заробити в день, залишається колишньою.

Шахрайські букси довго не існують

Мінімальна сума до виплати встановлюється така, щоб її можна було заробити приблизно за місяць. І ось підходить час для виплати першої мінімалки. Якщо адмін за цей місяць не встиг нахапати заплановану суму грошей, і не прикрив до цього часу проект, то тут починають відбуватися зміни.

Якщо на сайті було мало рекламодавців, то виходить, що більшу частину суми Ви заробили, клікаючи по посиланнях адміністратора. Але ж він не хоче віддавати Вам свої гроші, так само як і Ваші. Його посилання були призначені для того, щоб залучити користувачів на свій букс, і забезпечити необхідну кількість посилань на заявлену суму, яку можна було б заробити на кліках за один день.

У такій ситуації адмін підвищує мінімалку, прибирає можливість виведення грошей на обрану Вами платіжну систему, повідомляє, що виведення коштів можливий тільки при апгрейді аккаунта — словом, використовує різні хитрощі, аби відтягнути терміни виплати, щоб користувачі не зрозуміли, що він взагалі не збирається платити. У гіршому випадку Ваш аккаунт просто заблокують без пояснення причин.

Так може тривати до критичного моменту, поки сам адмін не зрозуміє, що більше з цього проекту «вичавити» нічого не можна. Після цього, сайт раптово для користувачів припиняє своє існування. Адмін покладе в свою кишеню гроші і рекламодавців, і виконавців.

Іноді зароблені гроші отримати можна

За іншою схемою адміни буксів дають вивести першу мінімалку, щоб забезпечити собі довіру з боку користувачів. Після виведення на свій гаманець зароблених грошей, багато хто починає думати, що адмін — чесний, і починають вкладати гроші в цей проект. Вкладення виражаються у вигляді апгрейда аккаунта. А їх кілька видів. Але чим більше вкладених грошей — тим більше розчарування. Другу мінімалку Вам вже не дадуть вивести. Адміну просто захотілося заробити більше грошей, адже вкладені користувачами суми завжди в рази більші виведених перших мінімалок. На деяких PTC-сайтах, все ж, можна отримати виплату і не один раз, але це буває дуже рідко.

Зачекайте: сек.


One Response to Як не потрапити в пастку скамерів

  1. Pingback:PTC САЙТИ - Онлайн гроші