PTC САЙТИ

РТС САЙТИ — ЩО  ЦЕ ТАКЕ?

PTC — Paid to Click — перекладається з англійської як оплата за клік.

Суть цього бізнесу в тому, що рекламодавець платить за розкрутку свого сайту (тобто за демонстрацію своїх рекламних посилань) РТС-сайту, а той в свою чергу платить гроші користувачам (нам з вами) за перегляд цих рекламних посилань. Вигода буксів в тому, що рекламодавець платить їм за клік більше, ніж вони платять своїм користувачам. Ця різниця разом з продажем буксами апгрейдів та рефералів і становить їх вигоду.

Плата за клік на різних сайтах зазвичай коливається від 0.001 $ до 0.02 $ і залежить від вашого апгрейда на сайті.

Для початку потрібно зареєструватися на РТС — сайті, цей процес на всіх сайтах практично ідентичний. Для реєстрації потрібно ввести логін, пароль, електронну адресу, ім’я, прізвище і гаманець однієї з платіжних систем.

Після реєстрації потрібно увійти в свій аккаунт використовуючи логін і пароль. Щоб почати заробляти вибираємо пункт меню «Ads» або «View Advertisements» і переглядаєте сайти по черзі, один за іншим (один за раз).

Все це можна робити під час відпочинку або роботи за комп’ютером. Так як Вам не потрібно дивитися весь час на сторінку. Поки час йде, Ви можете повернутися до своєї роботи. Потім тільки повертаємося і дивимося чи зараховані Вам гроші. Відкриваємо нове посилання і повторюємо процедуру.

В середньому за один клік Ви отримуєте $ 0.01. Припустимо, спонсор пропонує Вам мінімум 5 посилань в день. Тобто 5 центів з сайту в день,  1.50$ в місяць або 18$ в рік,і займає така робота 3 хвилини в день.. Звичайно не багато, але якщо працювати, наприклад з десятком сайтів, то Ваш дохід вже буде 180$ в рік. Звичайно, для річного доходу це дурниця, але також гроші. Варто запам’ятати одну істину. Заробіток на кліках — не швидкий вид заробітку!

Як же збільшити свої доходи на РТС сайтах?

Можна зробити апгрейд аккаунта зі стандартного до преміум, що дасть Вам деякі переваги. А саме на порядок збільшиться число посилань в день, ціна посилання теж зросте десь в 2 рази, а також безліч інших можливостей. Разом вийде вже 20 — 30 центів в день, 6$ — 9$ на місяць або 72$ — 102$ в рік з одного сайту.
Апгрейд — це рівень вашого членства на сайті. Після реєстрації ви отримуєте статус Стандарт (Standard) — нижчий рівень, безкоштовне членство. У Стандарту розцінки за власні кліки і кліки рефералів найнижчі. Якщо ви хочете заробляти більше, купуєте апгрейд. На різних сайтах вони називаються по-різному: Elite, Gold, Premium, Silver і т.д. Чим дорожче апгрейд, тим вигідніше розцінки для його власника.

Заробіток це добре, але необхідно дотримуватися запобіжних заходів.

Зараз — чи не кожен день народжується новий букс, який обіцяє швидкий заробіток, виведення коштів без мінімалки, Premium — статус на певний час після реєстрації, відмінний рефбек при введенні грошей з гаманців і т.д.

До чого я хилю? А до того, що перед реєстрацією на будь — якому проекті необхідно перевірити діяльність цього ресурсу. Це необхідно виконати саме перед реєстрацією, щоб потім не шкодувати про витрачений час.

На що необхідно звернути увагу в першу чергу?

1. Перевірте виплати учасникам за останній або поточний місяць. Зазвичай скріни виплат знаходяться в пункті меню Proofs або в розділі форуму присвяченому виплатам. Подивіться коли були зроблені останні виплати. Якщо виплати не проводяться протягом декількох тижнів, то варто відмовитися від реєстрації на такому проекті.

2. На протязі декількох днів поспостерігайте за кількістю учасників проекту. Ця цифра показується на головній сторінці сайту — наприклад 4,743 Members. Якщо проект рекламується і набирає обертів, число нових користувачів буде рости з кожним днем. Віддавайте перевагу сайтам з зростаючою кількістю учасників і регулярними виплатами.

Ось, мабуть, і всі основні моменти, які потрібно знати, щоб почати роботу.

Отже, для роботи на зарубіжних РТС Вам знадобиться:

  • від 3 хвилин до 1 — 2 годин часу в день
  • доступ до інтернету (бажано швидкісний)
  • поштову адресу в зоні com (оптимально зареєструвати його на gmail.com)
  • аккаунт в одній або декількох платіжних системах, на який Ви будете отримувати гроші
  • список надійних сайтів для роботи
  • мінімальне знання англійської (бажано, але не обов’язково), можна використовувати Google translate

Пам’ятайте: НЕ МОЖНА СТВОРЮВАТИ декілька акаунтів НА ОДНОМУ САЙТІ І БУТИ рефералом САМОМУ СОБІ! Вас моментально вирахують за IP-адресою і заблокують.

Зачекайте: сек.